Loader

Stüdyo Ses Yalıtımı Nedir?

Müzik odaları, dışarıdan gelen seslerin sıfır seviyesinde olması gereken mekanlar arasındadır. Dış ortamdan gelebilecek en ufak gürültüler bile hatalara ve konsantre kaybına yol açabilir. Müzik odasında doğru malzeme seçimi, etkili sonuçlar alabilmek için son derece önemlidir. Bu özel mekanda çalışmalar yapabilmeniz için dışarıdan içeriye ve içeriden dışarıya ses geçişlerinin engellenmesi gerekmektedir.

Müzikal yetenek gelişimi için ve profesyonelliğe adım atabilmek adına oluşturulacak müzik odasının akustiği ve ses yalıtımı önemlidir. Seslerin kaliteli duyumu akustik düzenleme ile sağlanmaktadır. Dış ortama rahatsızlık vermeden çalışmalarınızın yapılabilmesi amacıyla ses yalıtımı uygulaması yapmaktayız.

Stüdyo Ses Yalıtımı
Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo Ses Yalıtımı
Özellikleri

Evinizde yada özel bir mekanda müzik odası yaptırmak istiyorsanız, bu hassas mekana mutlaka ses yalıtımı yaptırmanız gerekecektir. Müzik odasında ortam akustiğininde iyi olması gerekir. Sizde ses yalıtımı ve akustik düzenleme uygulaması yaptırmak istiyorsanız yada malzeme temin edebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Stüdyo Ses Yalıtımı
Nasıl Uygulanır?

Aşırı yüksek sesin olmayacağı ancak yankının,gürültünün yüksek boyutlara çıkabileceği konferans salonlarında konferans salonu ses yalıtımı için akustik yalıtım malzemeleri kullanılabilmektedir.

Akustik süngerler, epdm bariyerli ses yalıtım süngerlerinin yanı sıra çeşitli renk ve modelde kauçuk tabanlı akustik halı, akustik kumaş paneller, kadife kumaşlı tekno touch süngerler ve  akustik melamin süngerler tercihe ve mekanın uygunluğuna göre kullanılabilir.

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo Ses Yalıtımı
Galerisi

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.

akustik panel fiyatları wordpress uzmanıakustik kumaş panelses yalıtım süngeri