Loader

Mekanik Ortamların Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı
Ofis Ses Yalıtımı

Ofislerde seslerin kontrol altına alınması çalışanların iş performansını direkt olarak etkileyen faktörlerden bir tanesidir.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı
Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezlerinde bir çağrı sırasında masa seperatörleri rahat bir çağrı almanızı sağlayarak görev yapan diğer kişilerle ses karmaşasını engelleyecektir.

Konferans Salonu Ses Yalıtımı
Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Birçok insanın aynı anda bulunduğu ortamlardan birisi olan konferans salonlarında seslerin oldukça gürültülü ve yankılı bir şekilde çıkması sebebiyle ses yalıtımı ihtiyacı kaçınılmaz olacaktır.

Toplantı Odası Ses Yalıtımı
Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Şirketlerde önemli derecede yapılacak olan toplantılarda alınacak hassas kararların gizliliği açısından ses yalıtım uygulaması önemlidir.

cafe Ses Yalıtımı
Cafe Ses Yalıtımı

Cafe ses yalıtımı, sosyal mekanlarda yüksek sesin olumsuz yönde oluşturduğu rahatsızlıktan ses yalıtımı yapılarak bu soruna bir çözüm bulunmaktadır.

restaurant Ses Yalıtımı
Restaurant Ses Yalıtımı

Restaurantlar genellikle kalabalık ortamlar olduğu için ses gürültüsü, yankı, eko ve ses kirliliği gibi problemler oluşmaktadır.

Hastane Odası Ses Yalıtımı
Hastane Odası Ses Yalıtımı

Ses yalıtımının olması gereken MR odaları, röntgen odaları, birçok farklı tıbbi tetkik için özel odalar, hasta odaları ve hastanenin diğer bölümleri ses yalıtımı yapılması gereken yerlerdir.

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.