Loader

SES YALITIM SÜNGERLERİ

Bariyerli Akustik Bondex
Bariyerli Akustik Bondex

Ön yüzeyinde akustik formdaki sünger, arka yüzeyinde bondeks süngerpan ve ikisinin ortasında EPDM ses bariyeri lamine edilerek oluşturulan akustik ses yalıtım malzemesidir.

Bariyerli Akustik Sünger
Bariyerli Akustik Sünger

Farklı formlardaki akustik süngerler piramit, labirent, yumurta, special ve düz süngerler bariyerli modeller ile yüksek ses tempolarını kesmek amaçlı kullanılabilmektedirler.

rebondex bondex sunger
Bariyerli Bondex Sünger

Daha etkili bir ses yalıtım performansı elde edebilmek için bondex sünger epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılır.

Rebonded Bondex Sünger
Rebonded Bondex Sünger

Spesiyal sünger yanmaya karşı dirençlidir. Poliüretan köpükten üretilir ve diğer akustik süngerlere göre ses yutumu daha fazladır.

Rebonded Süngerpan
Rebonded Süngerpan

Sünger malzemelerin küçük parçacıklar haline çevrildikten sonra sıkıştırılarak tekrar sünger haline getirilmesi ile üretilen bu malzeme ses izolatörü ve darbe emici olarak kullanılmaktadırlar.

bondex sunger
Bondex Sünger

Bondex süngerpan, sünger parçalarının tekrar sıkıca yoğun bir şekilde birleştirilmesinden oluşur. Tavanlarda ve duvarlarda yüksek frekanslı seslerin kesilmesi için kullanılır.

Echobone Bondex
Echobone Bondex

Akustik ses yalıtımı uygulamaları yankıyı ve orta frekanstaki sesleri önlerken mekan içerisinde akustik düzen oluşması için yapılmaktadır.

Basotect Melamin Sünger
Basotect Melamin Sünger

Akustik düzenleme ve ses izolasyon işlemlerinde uygulanmak üzere özel olarak üretilir. Şiddetli sesleri kesmek için bariyerli modelini kullanmanız gerekir.

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.