Loader

Keçeli Akustik Sünger
Nedir?

Keçeli akustik süngerler akustik ses yalıtım süngerlerde tercih edilen su geçirmez akustik sünger çeşitlerinden biridir. Görünüşünde görüldüğü gibi bir yüzeyinde ses emici akustik sünger kullanılırken diğer yüzeyinde ise su geçirmez keçe kullanılır. Bir yüzeyi ses emici akustik sünger kullanılırken diğer yüzeyinde ise suya dayanıklı keçe kullanılmakta daha kaliteli bir ses yalıtımı süngeri haline gelmektedir. Düz süngerin keçe ile kaplanmasından oluştuğundan dolayı düz süngerin her kalınlık ve yoğunluğunda keçeli süngerden temin edebilirsiniz.

Keçeli Akustik Sünger
Keçeli Akustik Sünger

Keçeli Akustik Sünger
Özellikleri

-Alev temasında yanmaz ve damlacık oluşturmaz.
-Küflenmez ve nemden etkilenmez.
-Farklı form ve kalınlıklarda üretilebilir.
-Yüksek ve orta frekans bantlarının yanında düşük frekans bantlarında da etkilidir.
-Renk seçeneği melamin köpük beyaz ve gridir.
-Ağır Epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile birlikte kullanılabilir.
-Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri vardır.
-Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
-Ses iletkenlik 0,035 W / mK
-Ses yutma katsayısı ?=0,30 – 1,12

Keçeli Akustik Sünger
Kullanım Alanları

Sadece düz poliüretan süngerde ve melamin süngerlerde çeşidi bulunur. Alt yüzeyinde ses emici akustik sünger kullanılırken üst yüzeyinde yağ ve suya dayanıklı keçe kullanılarak daha kaliteli bir malzeme haline gelmektedir. Düz süngerin her kalınlık ve yoğunluğunda keçeli süngerden temin edebilirsiniz.

Keçeli Akustik Sünger
Keçeli Akustik Sünger

Keçeli Akustik Sünger
Nasıl Uygulanır?

Keçeli akustik süngerler sadece düz poliüretan süngerde ve melamin süngerlerde çeşidi bulunur. Alt yüzeyinde ses emici akustik sünger kullanılırken üst yüzeyinde yağ ve suya dayanıklı keçe kullanılarak daha kaliteli bir ses yalıtımı süngeri haline gelmektedir.

Düz süngerin her kalınlık ve yoğunluğunda keçeli süngerden temin edebilirsiniz. Keçeli akustik süngerler akustik ses yalıtım uygulamalarında tercih edilen sünger modelidir.

Keçeli Akustik Sünger
Galerisi

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.