Loader

Tekno Touch Sünger
Nedir?

Melamin köpükten ve poliüretan köpükten üretilmiş olan süngerlerin yüzeyine kadife kaplayarak renkli bir şekilde imal edilen tekno touch sünger, akustik süngerler sınıfına girmektedir. Ses sorunlarına renkli bir çözüm sunan bu ürün dekoratif bir süngerdir. Her mekanda kullanılabilen bu ürünün akustik performansı  mükemmeldir.

Boyutları 50 x 50 cm, kalınlıkları 30 mm – 40 mm, yoğunluk 50 dns, yüzeyleri değişik formlarda ve istenilen renklerde üretilmektedir. Yüzey şekilleri düz, labirent, spesiyal ve yumurtadır. Kendiliğinden yapışkanlı olarak üretilebilmektedir. Eko ve yankıyı engellemekte ve seslerin daha kaliteli duyulmasını sağlamaktadır.

Tekno touch akustik sünger ses kesici bir malzeme değildir. Ses yalıtımı sağlamak amaçlanıyorsa bu ürün tek başına bir performans sağlamaz. Süngerpan gibi ses kesici malzemelerin uygulanmasından sonra görünen yüzeye tekno touch sünger uygulanabilmektedir. Akustik ses problemlerinin çözümü için renkli bir performans sunmaktadır.

Tekno Touch Sünger
Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger
Özellikleri

-İstenilen renklerde üretilebilir.
-Kendiliğinden yapışkanlı olarak imal edilebilir.
-Farklı formlarda üretilmektedir.
-Boyutları 50 x 50 cm dir.
-Yoğunluk 50 dns dir.
-Kalınlıkları 30 mm ve 40 mm dir.
-Dekoratif bir üründür.
-Yüzeyi kadife kaplıdır.
-Her mekanda kullanılabilmektedir.

Tekno Touch Sünger
Kullanım Alanları

Ofis, çağrı merkezi, toplantı salonu, sinema salonu, ev sinema odası, iş yerleri, evlerde, konser salonu, stüdyo, reji odası, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, akustik oda, prova odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

Tekno Touch Sünger
Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger
Nasıl Uygulanır?

Çok hafif ve oldukça esnek olan tekno touch akustik sünger solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Uygulamanın daha basit bir hal alabilmesi amacıyla kendiliğinden yapışkanlı olarakta üretilebilmektedir. İstenilen renklerde imal edilebilmektedir. Yüzey şekilleri ve renk seçenekleri ile mekanlara şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Tekno Touch Sünger
Galerisi

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.