Loader

Yüzer Tavan Paneli Nedir?

Yüzer tavan paneli akustik bir ortam sağlamakta ve ses emicilik özelliğine sahip olmaktadır. Yoğunluğu 95kg/33 olan akustik yüzer tavan panelinin oluşumunda kumaş kaplı cam yünü levha bulunmaktadır. Dekoratif görünümü oldukça estetik olan malzeme, sesin emilmesini sağlamakta ve ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olmaktadır. Kullanım yapmak isteyen kişinin tercihine göre büyüklüklerinde değişiklikler yapılan akustik yüzer tavan paneli, özel askı aparatları aracılığıyla tavana asılmaktadır.

Yüzer Tavan Paneli
Yüzer Tavan Paneli

Yüzer Tavan Paneli
Özellikleri

Tavan panellerin iç ham madde olarak 95 Kg/m3 yoğunluğunda cam yünü tercih edilmektedir. Bu sayede yerli malzeme kullanmış olup, ısı ve akustik ses yalıtımı sağlayan malzeme üretilmiş olmaktadır. Yüzeyinde de yine ses yankı engelleyici akustik kumaş kullanarak kumaşın farklı dokuları sayesinde mekanda kendinize özgü bir duruş ve estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Yüzer Tavan Paneli
Kullanım Alanları

Akustik yüzer tavan panelini yemekhaneler, çağrı merkezleri, kafeler, toplantı salonları, açık ofisler, spor merkezleri ve fuar alanları gibi mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis ortamlarında meydana gelecek olan sesleri izole ederek daha verimli çalışmalar yapabilmenize olanak sağlayan akustik yüzer tavan paneli, boyutlarına göre fiyat değişikliklerine sahip olacaktır. Yüzer tavan panelinin uygulaması tercihinizi yapmanız ardından çok kısa bir zaman diliminde olmaktadır.

Yüzer Tavan Paneli

Yüzer Tavan Paneli
Uygulama Galerisi

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.

akustik panel fiyatları wordpress uzmanıakustik kumaş panelses yalıtım süngeri