Loader

Bateri Odası Ses Yalıtımı
Nedir?

Bateri yüksek ses barındıran bir müzik aletidir. Bu yüzden de bateri odalarında ses yalıtımı yapılması gerekmektedir. Apartman dairelerinde komşularınızı rahatsız etmeden müzik çalmak istiyorsanız ses yalıtımı yaptırmalısınız. Bateri odalarında yapılan ses yalıtımının amacı içerideki sesi dışarıya vermemek ve dışarıdaki sesin içeriye girmesini engellemektir.

Bateri odalarında akustiği bozmayacak şekilde yalıtılmsı gerekmektedir. Bunun için akustik paneller, akustik halılarımızı tercih edebilirsiniz. Bateri odası ses yalıtımında en iyi ses yalıtım malzemelerimiz ve uzman teknik ekibimizle sizler için buradayız. Uygulamayı yapmak istediğiniz mekana keşif yaparak veya fotoğraflarla uygun ortama ses yalıtım malzemelerimizi en uygun fiyatlarımızla sizlere tekliflendirme yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bateri Odası Ses Yalıtımı
Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bateri Odası Ses Yalıtımı
Nasıl Uygulanır?

Akustik süngerin uygulaması çok kolaydır. Süngerlerle birlikte gönderdiğimiz özel yapıştırıcıyı uygulanacak alana sürdükten sonra akustik süngerlerinizi bastırmadan yapıştırabilirsiniz. Hem şık ve dekoratiftir. Ortamın akustiğini sağlar ve şık dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bateri Odası Ses Yalıtımı
Galerisi

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.