Loader

SES YALITIM MALZEMELERİ

EPDM Ses Bariyeri
EPDM Ses Bariyeri

Ses kesici özellikte bir yalıtım malzemesidir. Tek başına yada ses yalıtım süngerleri ile birlikte uygulanabilmektedir.

keceli pvc bariyer
Keçeli PVC Ses Yalıtım Bariyeri

Acoustic noise sound controls barrier ürünleri, kaliteli ve yüksek performanslı ses kesici malzemelerdir. Tavan, zemin ve duvar uygulamalarında etkili sonuç vermektedir.

PVC Ses Yalıtım Bariyeri
PVC Ses Yalıtım Bariyeri

 Akustik pvc ses bariyerleri, akustik membranlar 2 mm, 3 mm, 4 mm ve 5 mm olarak üretilmektedir. Tavan, duvar ve zeminlerde uygulanabilir ses bariyerleri ağır bir malzemedir.

tescound bariyer
Tecsound Bariyer

Spesiyal sünger yanmaya karşı dirençlidir. Poliüretan köpükten üretilir ve diğer akustik süngerlere göre ses yutumu daha fazladır.

Ses Yalıtım Bandı
Ses Yalıtım Bandı

Ses yalıtım uygulamalarında diğer malzemelere yardımcı malzeme olarak kullanılır. Duvar ve tavan uygulamalarında daha etkili bir ses yalıtım performansı alabilmek amacıyla uygulanmaktadır.

Taşyünü Ses Yalıtımı
Taşyünü Ses Yalıtımı

Taşyünü genel olarak ısı yalıtımında kullanılan üründür. Kullanım amacı yangın yalıtımı ve ısı geçişini önlemektir.

Akustik Sünger Yapıştırıcısı
Akustik Sünger Yapıştırıcısı

Akustik sünger yapıştırıcısı mobilya sanayi,  yatak sanayi, ofis mobilyaları, sanayi, ambalaj sanayi, otomotiv sanayi, izolasyon sanayisinde kullanılan malzemelerin yapıştırılmasında kullanılır.

Vibrasyon Alıcı Takoz
Vibrasyon Alıcı Takoz

Makinelerin çalışmasından dolayı oluşan titreşim ve darbe kaynaklı seslerin engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Vibrasyon alıcı takozdaki kauçuk sayesinde bu sesler en aza indirilmektedir.

Akustik Strip
Akustik Strip

Akustik strip levha, kauçuk ve mantar esaslı ses izolasyon malzemesi olduğu için akustik yalıtım ve fiziksel titreşim sorunları için en üst verimlilikte ve kalitede çözümler sunmaktadır.

Kauçuk Levha
Kauçuk Levha

Üst katınızdan size gelen seslerden rahatsızsanız, üste katınızın zeminine ses izolasyon uygulaması yapılmalıdır. Sizin kattan, alt katınıza giden sesler için ise sizin zemininize bir çalışma gereklidir.

Kauçuk Mantar Levha
Kauçuk Mantar Levha

Darbe oluşumlu seslerin izole edilmesi için rulo veya kauçuk ham maddeli levhalar şap altına veya parke altında kullanılmaktadır.

Mantar Şiltesi
Mantar Şiltesi

Zeminde titreşim yada vibrasyon nedeniyle oluşan gürültülerin kesilmesi amacıyla kullanılır. Kalınlıklarda alternatifler sunulmaktadır.

Rulo Mantar Şilte
Rulo Mantar Şilte

Zemin altında kullanılan rulo mantar şilte şap yada parke altında da kullanılabilir.

Karo Halı
Karo Halı

Diğer halılara göre uygulama süresi biraz daha uzun olsa da sonuç estetik ve sağlık açısından daha mükemmel bir sonuç oluşturuyor.

Kauçuk Halı
Kauçuk Halı

Kauçuk tabanlı akustik halı ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar ve konulan zeminde kaymaları engeller.

Kırçıllı Halı
Kırçıllı Halı

Zemine serilerek kullanılan akustik kırçıllı halı titreşim nedeniyle oluşan gürültü kirliliğinde ve yürüme seslerinin alt katlara gitmesine engel olur.

recpan ses yalitim bariyeri
Recpan Ses Yalıtım Bariyeri

Recpan ses yalıtım bariyeri ses izolasyonu, ses yalıtımı ve titreşim emici malzeme olarak kullanılmaktadır. Ayrıca 2 katmanlı bariyerli olarakta üretilmektedir.

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.

akustik panel fiyatları wordpress uzmanıakustik kumaş panelses yalıtım süngeri