Loader

Akustik Kumaş Panel Nedir?

Kumaş kaplı akustik paneller, camtülü /camyünü ve kayayünü olarak bilinen akustik panellerin ön yüzeyi akustik yanmaz kumaş ile kaplanarak üretilen adıdır. Akustik panel kaplama Ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş tüm kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.

Duruma ve taleplerinize göre ön veya tüm yüzeylerine kumaş kaplanan içerisinde açık gözenekli ses yalıtım süngeri yahut cam yünü kullanılan akustik paneller, kumaş kaplı panel olarak bilinmektedir. Yüzeylere kaplanan kumaş renkleri ve desenleri

akustik kumaş panel
akustik kumaş panel

Akustik Kumaş Panel
Özellikleri

Kumaş kaplı akustik paneller kenar büküm yerleri arka yüzeye 3-5 cm. dönmektedir.Ana malzeme , 95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü levha.Kumaş kaplı akustik paneller kalınlık, 20-40 mm Kenar Detayı Düz ve güçlendirilmiş.Akustik kumaş panellerin NRC değeri 0.95-1.00 aralığındadır. Akustik kumaş kaplı panelleri yangın dayanımı, UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfıdır.

Kumaş Kaplı Akustik Paneller Yanmazlık : Kullanılan metaryaller, camyünü ve b1 yanmazlık formunda kumaş kaplamardır.

Kumaş Kaplı Akustik Paneller Yoğunluk : 95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü levha.

Akustik Kumaş Panel
Kullanım Alanları

Toplantı salonları, Konferans salonları, Müzik odaları, Derslikler, Amfiler, Yemekhaneler, Spor merkezleri, Açık ofisler, Çağrı merkezleri, Fuar alanları, Ses yankılanmasının yaşandığı bir çok alanda kullanılabilir.

akustik-kumas-panel-4

Akustik Kumaş Panel
Galerisi

Akustik Kumaş Panel
Belgeleri

SES YUTUM DEĞERİ
ses yutum değeri
YANGIN DAYANIMI
YANGIN DAYANIMI
TSE BELGESİ
TSE BELGESİ
CE BELGESİ
CE BELGESİ
ISO BELGESİ
ISO BELGESİ
Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.

akustik panel fiyatları wordpress uzmanıakustik kumaş panelses yalıtım süngeri