Loader

Mekanik Ortamların Ses Yalıtımı

Kazan Dairesi Ses Yalıtımı
Kazan Dairesi Ses Yalıtımı

Kazan dairesi, makine dairesi (bodrumda, arka katta, çatı katında vb.) gibi hacimlerde ses ve titreşim ile ilgili önlemler konfor tesislerinde önem kazanmaktadır.

Kompresör Odası Ses Yalıtımı
Kompresör Odası Ses Yalıtımı

Kompresör yapısı ve çalışma şekli bakımından oldukça yoğun ses çıkarmaktadır. Eğer ses yalıtımı uygulaması yapmadıysanız bu gürültü sizi aşırı derecede rahatsız edecektir.

Makine Dairesi Ses Yalıtımı
Makine Dairesi Ses Yalıtımı

Makine odası ses yalıtımı uygulamalarında alev almayan sıcağa karşı dayanıklı, sesi yüksek oranda etkileyecek akustik ses izolasyon malzemeleri kullanılmaktadır.

Jeneratör Ses Yalıtımı
Jeneratör Ses Yalıtımı

Firmamızın üretmiş olduğu ağır bariyerli süngerler, yanmaz akustik süngerler, bariyerli akustik sünger, süngerpan, bariyerli bondex, bariyerli süngerpan gibi bir çok ses yalıtım ürünlerini uygulamalarınızda kullanabilirsiniz.

Fabrika Ses Yalıtımı
Fabrika Ses Yalıtımı

Fabrika Ses Yalıtımı, makine dairesi gibi hacimlerde ses ve titreşim ile ilgili önlemler konfor tesislerinde önem kazanmaktadır.

Tekno Motor Ses Yalıtımı
Tekno Motor Ses Yalıtımı

Tekne Motor Kabini Ses Yalıtımı ile bu gibi durumlarda gürültü ve sesin minimum seviyeye düşürecek uygulamalar ile rahatsızlık verici gürültünün önüne geçebilirsiniz.

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.

akustik panel fiyatları wordpress uzmanıakustik kumaş panelses yalıtım süngeri