Loader

Bariyerli Akustik Sünger Nedir?

Gürültünün fazla olduğu yerlerde gemiler, tırlar, motor, jeneratör daireleri, traktörler, kompresörler, otobüsler, makine etrafının etrafında uygulanabilir.Ses izolasyonu akustik süngerlerin bariyerli olan çeşitleri de mevcuttur. Ağır kurşun ses bariyeri ile lamine edilmiş akustik süngerler özel solid yapıştırıcısı ile uygulanmaktadır.

Akustik süngerler olarak kullanılan yanmazlık özellikteki süngerler ve antibakteriyel süngerler olarak seçenek sunmaktadır. Farklı formlardaki akustik süngerler piramit, labirent, yumurta, special ve düz formlarında üretilebilmektedir. Tüm bu akustik süngerler aynı ses yutum değerlerine sahip olup sadece dekoratif görünüm açısından farklılık göstermektedir. Bu süngerler bariyerli modeller ile yüksek ses tempolarını kesmek amaçlı kullanılabilmektedirler.

Bariyerli Akustik Sünger
Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger
Özellikleri

Ebat : 100 cm x 100 cm (1 metre x 1 metre) plaka halindedir.
Yüzey Formu : Piramit, yumurta, special, labirent ve düz
Kalınlık : 20 mm ve 70 mm arası standart olmak üzere farklı kalınlık verilebilir.
Bariyer kalınlığı : 2 mm ve 9mm arası değişebilir.
Uygulama : Kendinden yapışkanlı yapılabilir. Sünger yapıştırıcısı kullanılabilir.
Kullanılan Malzeme : Yanmaz Akustik Sünger, Basotect melamin sünger ve Ağır Ses Bariyeri

Bariyerli Akustik Sünger
Kullanım Alanları

Bariyerli Süngerler zeminde, halı altında, inşaat sektöründe, motor kabinlerinde ses izolasyonu için kullanılabilmektedirler.

 

Bariyerli Sünger Kullanım Alanları;Havalandırma Kanallarında, Mekanik Dairelerde, Tekne Yalıtımında, Jeneratör, Yat Motoru, Disko, Restoran, Sinema, Konser, Toplantı Salonları gibi alanlarda akustik çözümleme için kullanılabilmektedir.

Bariyerli Akustik Sünger
Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger
Nasıl Uygulanır?

İstenilen formda üretilen akustik sünger formları yumurta, spesiyal, labirent, piramit ve düz formlarda da üretilmektedir. Kullanım alanı olarak yüksek ses desibeline sahip alanlar diyebiliriz. Yüzeyinde bulunan akustik sünger sayesinde alçıpan kullanmayarak uygulamayı kısa sürede bitirmiş olursunuz, maliyetten tasarruf edersiniz.

Bariyerli Akustik Sünger
Galerisi

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.

akustik panel fiyatları wordpress uzmanıakustik kumaş panelses yalıtım süngeri