Loader

AKUSTİK KABİN MALZEMELERİ

Akustik Çalışma Kabinleri
Akustik Çalışma Kabinleri

Ofis ve çalışma alanları için günümüzde artan akustik beklentilere bir cevap vermek adına modern ve dinamik “akustik ofis kabini” ürünlerini geliştirdik.

Akustik Modüler Kabin
Akustik Modüler Kabin

Akustik toplantı modülü genel olarak açık ofislerde yapılacak gizli veya önemli görüşmelerde etraftan gelen sesleri dahil etmemek veya yapılan görüşmenin dışarıya iletilmemesi için üretilen özel kabinlerdir.

Akustik Toplantı Modülü
Akustik Toplantı Modülü

Daha etkili bir ses yalıtım performansı elde edebilmek için bondex sünger epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılır.

Seslendirme Kabini
Seslendirme Kabini

Özellikle kaliteli ses kaydı almak, etraftaki seslerin kayıt cihazlarına geçmemesini sağlamak ve ortam akustiğini sağlayabilmek için ihtiyacınız olan kabinlerdir.

ses yalıtım kabini
Ses Yalıtım Kabini

Akustik kabin çeşitlerini, hem sürekli geliştirerek artırmakta hem de size özel hazırladığımız ürünler ile ürün gamı artmaktadır. Ses kayıt odaları, açık ofis, jeneratör daireleri gibi daha birçok alanda akustik ve gürültü konusu önceliğiyle, malzeme yelpazemiz gelişmektedir.

Telefon Görüşme Kabini
Telefon Görüşme Kabini

Ofis, çağrı merkezi gibi çok sayıda kişinin bulunduğu alanlarda telefon konuşmalarınızı yaparken kaçınılmaz olan gürültüyü en aza indirgeyerek sesin daha kaliteli duyulması ve düzenlenmesi adına özel boyut ve kalınlıkta yapmış olduğumuz kabinlerdir.

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.