Loader

Basotect Melamin Sünger Nedir?

Üretilirken kimyasal madde kullanılmaz. Yanmazlık özelliğine sahiptir. Duvar ve tavanlarda yapıştırılarak kullanılır. Akustik düzenleme ve ses izolasyon işlemlerinde uygulanmak üzere özel olarak üretilir. Şiddetli sesleri kesmek için bariyerli modelini kullanmanız gerekir. Rahatsız edici gürültülerin izole işleminde kullanılmaya hazır hale getirilir.

 

Belirli ses frekanslarında ne kadar etki gösterdiği test edilir ve sizinde ortamınız o frekanslara uygunsa test edilen sonuç kadar rahatsız olduğunuz ses yok edilir. Yapılan uygulamalarda belirli vaadler olabilir ancak bunun öncesinde yapılan keşfe istinaden söylenir veya tahmini bir rakam verilir.

Basotect Melamin Sünger
Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger
Özellikleri

– Melamin köpükten üretilmektedir.
– Kalınlığı 20mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
– 50*125cm , 125*125cm, 125*250cm ölçülerindedir.
– Beyaz ve gri renklerdedir.
– Kendinden yapışkanlı üretilebilirler.
– 8-11Kg/m3 yoğunluktadır.
– Hiçbir alerjik reaksiyon göstermez.
– Kendi ham maddesinin yapısı sayesinde alev almaz özelliğe sahiptir.
– Antibakteriyeldir, nem ve küf yapmaz.

Basotect Melamin Sünger
Kullanım Alanları

Hastaneler, okul, odyo kabini, ofis, çağrı merkezi, enstrüman veya çalgı odası, bateri odası, piyano odası, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonları, konferans salonları, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, düğün salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Basotect Melamin Sünger
Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger
Nasıl Uygulanır?

Basotect labirent sünger yapıştırma işlemi ile uygulanır. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar, tavan veya bölgeye iyice sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger yavaşça uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli de tercih edilebilir. Kendinden yapışkanlı modeli sayesinde, arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulama kolay ve rahatlıkla uygulanır.

Basotect Melamin Sünger
Galerisi

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.