Loader

Vicoustic Flexi A50 Sünger Nedir?

Vicoustic flexi sünger yüzey şekli kare halinde bölmelerden oluşan, açık gözenekli ve akustik çözümleme sağlamak için performans sergileyen akustik bir süngerdir. Piyasada kare sünger olarak da bilinmektedir. Ses yutum özelliği olan vicoustic flexi sünger, seslerin bir miktarını yutar ve kaliteli duyulmasını sağlar. Yüksek seviyede bir performans sağlar.

Kare flexi sünger 26 dns yoğunluğunda ve 50 mm kalınlığında elde edilmektedir. Boyutları 50 x 50 cm dir. Stok rengi gridir. Yüksek ve orta frekanslar için ideal bir süngerdir. Mekanlarda ses sorunlarının giderilmesi görevini görmektedir. Yankı ve eko gibi problemlerin oluşumunu engellemektedir. Akustik çözümlemede performansı en iyi olan ürünler arasında bulunmaktadır.

Vicoustic Flexi A50 Sünger
Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic Flexi A50 Sünger
Özellikleri

-50 x 50 cm boyutlarındadır.
-50 mm kalınlığında üretilir.
-Yoğunluğu 26 dns. dir.
-Yüksek akustik performansa sahiptir.
-Nemden ve rutubetten etkilenmez.
-Küf tutmaz.
-Gri renkte imal edilir.
-Leke tutmaz.
-Ek yerleri belli olmamaktadır.
-Boşluklarında kablolar gizlenebilir.

Vicoustic Flexi A50 Sünger
Kullanım Alanları

Özel olarak tasarlanmış bu sünger güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Uygulandığında ek yerleri belli olmamaktadır. Boşluklarında kablolar geçirilerek gizlenebilmektedir. Fiyatıyla da uygun bir üründür. Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman – çalgı odası gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir.

 

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, piyano odası, bateri odası, reji odası, prova odası, akustik oda, konser salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

Vicoustic Flexi A50 Sünger
Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic Flexi A50 Sünger
Nasıl Uygulanır?

Vicoustic flexi süngerin uygulaması yapıştırma işlemi ile gerçekleşmektedir. Solid yapıştırıcının sürülmesi ile uygulanmaktadır. Tavan ve duvarlara yapıştırılarak kullanılmaktadır. Mükemmel bir akustik performans sergilemektedir. Flexi sünger nemden ve rutubetten etkilenmeyen, küf ve leke tutmayan akustik bir üründür.

Vicoustic Flexi A50 Sünger
Galerisi

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.