Loader

Kauçuk Halı
Nedir?

Kauçuk tabanlı akustik halı ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar ve konulan zeminde kaymaları engeller. Fevkalade Güçlü Aşınmaz. Asla leke tutmaz. Boyutsal sabittir. Çekmez kırılmaz potluk yapmaz. Su ve normal deterjanla yıkanabilir. Yıkandığında hoş olmayan koku kalmaz.

Tabanda meydana gelen titreşimleri önlemesi akustik halının en büyük özelliğidir. Bu sayede titreşimden dolayı meydana gelen sesler engellenmiş olur ve üstten alttan gelecek sesleri de önler. Darbeli çalışan makinelerin altına bu halılar konulabilir. İş yerleri, ofis, okul, ev ve hastaneler gibi bir çok alanda kullanılır.

Kauçuk Halı
Kauçuk Halı

Kauçuk Halı
Özellikleri

Kauçuk tabanlı akustik halı ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar ve konulan zeminde kaymaları engeller. Fevkalade güçlüdür ve aşınmaz. Asla leke tutmaz. Çekmez, kırılmaz ve potluk yapmaz. Su ve normal deterjanla rahatlıkla yıkanabilir. Yıkandığında hoş olmayan koku bırakmaz.

Kauçuk Halı
Nasıl Uygulanır?

Diğer halılara göre uygulama süresi biraz daha uzun olsa da sonuç estetik ve sağlık açısından daha mükemmel bir sonuç oluşturur. Uygularken zemine özel halı yapıştırıcısı sürüp hafif preslerle zemine sabitlemeniz yeterli olmaktadır. Fazlalık gelen kısımlar için ise maket bıçağı kullanabilirsiniz. Keserek düzeltirseniz düzgün bir uygulama neticesine kavuşursunuz.

Kauçuk Halı

Kauçuk Halı
Galerisi

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.