Loader

Tavan Ahşap Panel Nedir?

En iyi ses emilmesini sağlamak amacıyla ve dekoratif görünümde yeni bir çözüm üretmek adına Ahşap tavan panelleri ile hizmetinizdeyiz. Akustik tavan panelleri veya ahşap tavan karoları olarak bilinen bu paneller delikli ve derzli modellerde olarak sizlere sunulmaktadır. Delik ve derzli tavan ahşap panel modelleri farklı renk tonlarında üretilebilmektedir. Çok amaçlı salonlar, oditoryumlar, ofisler ve toplantı odaları gibi bir çok mekanda akustik çözüm sağlamak adına akustik ahşap tavan panelleri kullanılmaktadır.

Tavan Ahşap Panel
Tavan Ahşap Panel

Tavan Ahşap Panel
Özellikleri

Ürün standart ölçüleri 280 cm x 120 cm ve 120 cm x 60 cm panellerin özel ebatlarda ölçü talebinde bulunmak için bize ulaşınız. Proje bazlı olarak yapılan akustik çalışmalarımızda farklı model ve tavan panelleri ile iyi performans sağlanmaktadır. Güncel bölme sistemlerinde ahşap akustik paneller sıklıkla kullanılmaktadır.

Tavan Ahşap Panel
Kullanım Alanları?

Arka yüzeye akustik kumaş kaplı olan tavan panelleri ses yastığı görevi gören ses yalıtım malzemesidir. Mekanlardaki akustik sorunlar ve ihtiyaçlara cevap olarak ahşap tavan akustik panelleri kullanılmaktadır. Ahşap olan tavan panelleri ve asma tavan panelleri ses yutucu özellikte olarak üretilir. Değişik ebat ve renk seçenekleri sunan ürünler gerekli laboratuvarlarda gerekli testlere tabi tutulmuş ürünlerdir.

 

Ahşap duvar ve tavan panelleri kullanım alanları; toplantı odaları, konferans salonları, kongre salonları, telekonferans salonları, parti salonları, düğün salonları ve organizasyon alanları gibi bir çok alan içerisinde dekoratif amaçlı ve ses yalıtım amaçlı kullanmaktadır.

Tavan Ahşap Panel

Tavan Ahşap Panel
Galerisi

Proje ve Uygulamalarınız İçin Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.