Zemin Ses Yalıtımı

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Zemin Ses Yalıtımı | Şap Altı, Parke Altı ve Parke Üstü Akustik Ses Yalıtımı

Zemin ses yalıtımı uygulamalarımızı alt kata giden titreşimli sesleri ve gürültüyü engellemek için yapmaktayız. Yükseltilmiş zemin döşeme, şap altı, parke altı ve parke üstü akustik ses yalıtımı uygulamaları için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Üst kattan gelen sesleri engellemek için üst katın zemininde uygulama yapılmalıdır. Çünkü ses kaynağından engellenmez ise kullanılan malzemelere bir teması olmayacak yan duvarlardan alt kata ulaşacaktır.

Zemin Parke Altı Ses İzolasyonuZemin Şap Altı Ses İzolasyonu

Parke altına yumurta formlu mantarlı kauçuk levha, epdm ve ses bariyeri ve süngerpan kullanarak zemin ses yalıtımı uygulamalarımızda etkili sonuçlar elde etmekteyiz. Şap altı uygulamalarımızda da kauçuk levha kullanarak zemin ses izolasyonu sağlamaktayız.

Zemin Ses İzolasyonuZemin Ses Yalıtımı

Zemin Ses Yalıtımı malzemelerimiz gürültüyü önler ve zeminde oluşan darbe ve topuk seslerini absorbe eder. Aynı zaman da ortama akustik bir hava katmak isterseniz de uygulamalarımız da titreşimi engelleyen dekoratif akustik karo halı veya rulo halı kullanabiliriz.

Zemin Ses Yalıtım Uygulamalarımız da kullanmış olduğumuz malzemelerimiz ISO kalite belgeli,uzun ömürlüdür. Yanmazlık sertifikasına sahip olan zemin ses yalıtım malzemelerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Zemin Ses İzolasyon MalzemeleriZemin Ses Yalıtım Malzemeleri

Zemin Ses Yalıtımı Uygulamalarımızı jeneratör, kompres gibi yüksek ses barındıran ortamlar da titreşimi de engellemek adına konutlarda, hastaneler de,okullar da ve darbenin kesilmesini istediğiniz tüm alanlar da uygulayabiliriz.

Zemin Ses Yalıtımı oldukça dikkat gerektiren işlerden biridir. Uygulama öncesinde mühendislerimiz ve ekibimiz ile birlikte ortamlarda ses frekanslarını ölçmek ve malzeme seçimi yapmak adına keşifler yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bu keşifler ile bir ses yalıtım planı çıkartmakta ve uygulamamızı bu plana göre tamamlamaktayız.

Zemin ses yalıtım uygulamalarımız ile istenmeyen gürültüyü ve ses karmaşasını engelleyebildiğimiz gibi içeriden dışarıya ses çıkmasını ve dışarıdan içeriye ses girmesini de engellemiş bulunmaktayız.

Parke Üstü Akustik Ses YalıtımıParke Üstü Ses Yalıtımı

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı