Stüdyo Ses Yalıtımı

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Stüdyo Ses Yalıtımı | Dublaj, Kayıt Odaları Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımının mutlaka yapılması gereken yerlerden olan stüdyolar ortamda oluşan sesin içeriden dışarıya, dışardan da içeriye ses çıkışları engellemesini sağlamaktadır.

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı yapılacak malzemelerimizin tümü I. sınıf belge ve sertifikalara sahiptirler. Hem ses geçişini engellemek için hem de ortama ayrı bir dekoratif özellik katmak için kullanılabilir.

Stüdyo Ses YalıtımıAkustik Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı akustik süngerler ve akustik kumaş paneller aracılığıyla yapılmaktadır. Her iki üründe iyi ses emici üründür ve ayrıca akustik ses düzenlemesi yanı sıra ortama dekoratif bir hava da katabilmektedir.

Bu gibi ortamlarda meydana gelebilecek ses problemleri eko, yankı, titreşimli seslerden kurtulmanın en etkili çözümü olarak Ses Yalıtım Uygulamaları olarak bilinmektedir. Yapılan bir çok çalışmaların sonucunda gördük ki iyi sonuçlar elde edebiliyoruz. Malzemenin yoğunluğu ortamın ses seviyesine göre seçim olarak değişkenlik gösterebilir.

Stüdyo Ses Yalıtım UygulamalarıStüdyo Ses izolasyonu

Studio Ses Yalıtımı yapılırken sesi geçirmeyen veya daha az ses geçişinin sağlanması için sesi fazla soğuran ses yalıtım malzemeleri kullanılması gerekmektedir. Aşırı gürültülü ortamda ses dalgası şiddeti fazla olduğundan bu ortamlar fazla sağlıklı olmayabilirler.

Stüdyo Ses Yalıtım MalzemeleriSes Yalıtımı

 Ses problemlerinden, yoğun ses temposundan kurtulmanın, aşırı gürültüyü yok etmenin artık bi çözümü olduğu gibi ortamınıza şık bir görüntü de katabilirsiniz.

Müzik Odası Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtımı

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı