Akustik Ses Yalıtımı

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Akustik Ses Yalıtımı | Stüdyo Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtım, kapalı mekanlarda oluşan sesin yoğun ses frekansının akustik düzenlemesini incelemektedir. Akustik Ses Yalıtım uygulamaları bu anlamda en çok tercih edilen yöntemlerdendir. İnsanların yapmış olduğu binalar-yapılar ile oluşan titreşimli ses düzenlenmesi için gayet uygundur. Akustik Ses Yalıtım uygulaması Akustik Sünger, Akustik Kumaş ve zemin ses yalıtım malzemeleri ile sağlanabilmektedir.

Akustik Ses Yalıtımı

Ses Yalıtımı, gürültü kirliliğinden uzaklaşmak, dinlenmek ve uyumak için bize gayet iyi bir rahatlık sunmaktadır. İşte bu ihtiyaçların en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için ses yalıtımının ve ses izolasyonunun sağlanması gerekmektedir.Firmamız bu konuda üstün kalite standartlarına uygun olarak yapı ve binalarda sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak  amacıyla en iyi şekilde hizmet sunmak için profesyonel ekibizimiz ile çalışmalar sunmaktayız.

Akustik Ortam Ses Yalıtımı

Tiyatroya gitmek, müzik dinlemek, seminerlere katılmak, konuşmacıyı dinlemek gibi işitme duyularımızı kullandığımız aktiviteler vardır. Bazen de gürültü kirliliğinden uzak kalmak isteriz. Ses izolasyonu ciddi bir uygulamadır ve uygulamanın yapılacağı mekanın iyi analiz edilmesi gerektiği için malzeme seçimi de çok önemlidir. Günümüzde tüm yapılarda, gürültü ve sesin girilmesi istenmediği her yerde ses yalıtım uygulamaları yapılabilmektedir. Akustik Ses Yalıtım uygulaması, ucuz kaliteli ve yüzde yüz başarı sağlayan bir yöntemdir. 

Bu kategorilerdeki ürünler firmamızın stoklarında bulunmaktadır. Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve sertifikalı ürünlerimiz, yapılarınızda maksimum ses izolasyonu sunacaktır. Akustik ses yalıtımı uygulamasının fiyatları çok yüksek miktarlarda değildir. Belli kriterlere göre fiyatlandırmalar değişkenlik göstermektedir. Bu kriterlerden en önemli olanları, malzeme etkeni, akustik sünger kalınlığı, yoğunluğu gibi kriterlerdir.

Home Cinema Ses YalıtımıAkustik Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Akustik ses yalıtımında kullanılan akustik sünger, ses düzenlenmesine de yardımcı olmaktadır. Sesin olumsuz etkilerinden olan sesin eko yapmasını da akustik sünger engellemektedir. Ayrıca ortamdaki istenen tüm seslerin daha kaliteli ve net olarak algılanmasını da sağlamaktadır.

Bu sunmuş olduğumuz kategorilerdeki ürünlermiz stoklarımızda mevcuttur. Ayrıca tüm ürünlerimiz kaliteli ve sertifikalı ürünler olup yapılara maksimum ses izolasyonu sunacaktır. Belli kriterlere göre ses yalıtım uygulamaları için fiyatlandırma değişkenlik göstermektedir. Bu kriterlerde en önemlisi malzeme etkeni, akustik sünger kalınlığı, yoğunluğu gibi kriterlerdir. Ses problemlerinden olan yankı ve ekonun engellenmesini de akustik süngerler sağlamaktadır.Duvar tavan kumaş kaplama, akustik sünger ve piramit sünger gibi malzeme çeşitlerimiz bulunmaktadır. 

Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtım Uygulama Alanları; Müzil Stüdyoları, Konferans Salonları, Daire İçi Sinema Odaları, Müzik Odaları, Sinema Salonları, bar-disco gibi mekanlarında ses izolasyon projelendirilmesi yapılmaktadır. Ayrıca Akustik Ses Yalıtımı fabrikalarda, konutlarda, otellerde, atölyelerde, jeneratör odalarında yoğun gürültünün olduğu diğer mekanlarda her türlü ses yalıtımı sağlanmaktadır.

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı