Akustik Ortamlar

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Konferans Salonu Ses Yalıtımı | Seminer Salonu Ses Yalıtımı

Önemli konuşmaların gerçekleştiği konferans ve kongre salonları genelde çok büyük mekanlar olmaktadır. Bu mekanlarda konuşmacının sesinin hoparlörler tarafından ortamda çarpışmaması ve arka bölümlere ses iletilmesi açısından uygulamalar önemlidir. 

Konferans Kongre Merkezi Ses Yalıtım UygulamalarıKonferans Kongre Merkezi Ses Yalıtımı

Konferans Kongre Salonu Ses Yalıtım UygulamalarıKonferans Merkezi Ses Yalıtım Uygulamaları

Konferans Salonu Akustik Ses Yalıtım UygulamalarıKonferans Salonu Ses Yalıtım Uygulamaları

Kongre Merkezi Ses Yalıtım UygulamalarıKongre Merkezi Ses Yalıtım Uygulamaları

Radyo Odası Ses Yalıtımı | Radyo Kanalı Ses Yalıtımı

Radyo odalarının ses kaliteleri yalnızca yalıtım malzemeleri kullanılarak sağlanmalıdır. Yanmaz akustik süngerler, çift taraflı olarak uygulanabilir ve süngerlerin arasına ses izolasyonu sağlayan diğer yalıtım malzemeleri uygulanabilir.

Radyo Odası Ses YalıtımıSes Yalıtımı

Ortamın ses yalıtım malzemelerin montajı bitimi ortamın büyüklüğüne ve kullanılacak yöntemlerle alakalıdır. Ortamın temiz olaması işe başlamadan önce iş akışını hızlandırma yönünden olumlu sonuç olacaktır. Ses yalıtım malzemeleri uygulandıktan sonra radyo olarının ses yalıtım sorunu çözülecektir. Ses yalıtımı birçok alanda kullanılır. Yani ses sorunu olan her yerde uygulanması uygundur.

Radyo Ses YalıtımıSes Yalıtım Uygulaması

Radyo odalarının ses yalıtımı yapmadan önce ortamın metrajı belirlenmeli. Daha sonra teknik ekimiz tarafında ortam keşif edilir ve ortamdaki akustik sorunu çözmek için çalışma yapılır. Gerekli çalışma yapıldıktan sonra ne kadar malzeme kullanılması gerekir ve fiyatı ne kadar tutar bu gibi soruların cevabına kavuşulmuş olur. Malzemeler belirlendikten sonra ortamın akustik ses yalıtım montajı başlamış olur.

Radyo Odası Ses İzolasyonuAkustik Ses Yalıtımı

Akustik Radyo OdasıAnkara Radyo Odası Ses Yalıtımı

Home Sinema Ses Yalıtımı | Evde Sinema Odası Yalıtımı

Evinizde sinema odasında içeriden dışarı ses çıkmaması ve dışarıdan içeri ses girmemesi için, yankı ve eko gibi ses problemleri ile karşılaşılmaması için ve odada akustik düzenleme sağlanması için ses yalıtım uygulaması yaptırılması gerekir.

Devamını oku: Home Sinema Ses Yalıtımı | Evde Sinema Odası Yalıtımı

Toplantı Salonu Ses Yalıtımı | Görüşme Odası Ses Yalıtımı

Toplantı salonu ses yalıtım uygulaması, toplantı sırasında eko ve yankı gibi ses problemlerinden etkilenmemek, dışarıdan gelebilecek sesler nedeniyle konsantre bozukluğu yaşanmaması ve rahatsız olunmaması için yapılan bir uygulamadır.

Toplantı Salonu Ses YalıtımıToplantı Salonu

Toplantıda alınacak hassas kararların gizliliği açısından özel ses yalıtımlı toplantı salonları hazırlamaktayız.

Ses YalıtımıSes Yalıtım Uygulaması

Toplantı salonunda içeriden dışarı ses çıkmaması ve dışarıdan içeri ses girmemesi için ses yalıtımı yapılmaktadır. Bize ulaşarak bilgi alabilir ve toplantı salonuna ses yalıtım uygulaması yaptırabilirsiniz.

Toplantı Salonu Ses Yalıtım MalzemeleriAkustik Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım HizmetleriSes Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı | Çalışma Odası Ses Yalıtımı

Gürültünün dikkat dağıtması nedeniyle iş sağlığı ve psikolojisini etkilediği bilinmektedir. İşini kaliteli bir şekilde yapmak isteyen kişilerin iş alanlarında uygun ortamın sağlanması önemli olacaktır. Ofis ses yalıtımı yaparak istenmeyen gürültünün dışarıda kalması sağlanabilir. 

Ofis Ses YalıtımıOfis Ses Yalıtımı

Devamını oku: Ofis Ses Yalıtımı | Çalışma Odası Ses Yalıtımı

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı