Ses Yalıtımı

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Ankara Ses Yalıtımı - Ses Yalıtımı Nasıl Olmalı? Nasıl Yapılmalı?

Ses Yalıtımı insan kulağına hoş  gelmeyen huzursuz edici, rahatsız eden ayrıca insan sağlığını da tehdit eden  gürültü problemlerinden kurtulmak için yapılmaktadır. İnsanların yaşadığı alanlarda kalabalık bir ortam için dahi bir ses karmaşası oluştuğunda bir sesin net bir şekilde frekans düzenlemesini sağlamak için ortama akustik ses yalıtım uygulamaları yapılmaktadır.

Ses Yalıtımı

Gürültüden ve rahatsız edici sesten arınmak için insanların yaşadığı alanlarda, huzursuz eden eko, yankı, titreşimli sesler (Havaalanından gelen aşırı gürültü, fabrika ve sanayi sitelerindeki gürültü, toplu taşıma araçlarından gelen gürültü, trafik sesleri gibi problemler oldukça rahatsız edicidir. Bunlara çözüm olarak sunulan ses yalıtım uygulamaları bir çok alanda kullanılabilmektedir. Titreşimli seslerin yalıtımı biraz daha farklı ele alınmaktadır. İzole edilmesi daha güçtür.

İnsan kulağına hoş gelmeyen sesler ayrıca kişide olumsuz bir şekilde sağlığıda tehdit etmektedir. Yaşanılan bu huzursuz ses problemlerine karşı sesin frekansını düzenleyerek ortamdaki rahatsız edici ses problemlerinden arınmasını sağlamaktadır. Ses Yalıtım Uygulamaları bir çok alanda uygulanabildiği gibi kolay kullanım ve uygulaması da yapılmaktadır.

Ses Yalıtım UygulamasıAkustik Ses Yalıtım

Gürültüden, titreşimli seslerden, eko ve yankı gibi problemlerden ortamı arındırabilmek için yalıtım çalışmaları Türkiye'nin bir çok yerinde yapılmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra düşük ses seviyesi aranmaktadır. Dünya da ve ülkede önde gelen sektörler tarafından ses yalıtımı hizmetleri yapılmaktadır.

Ses Yalıtımı(Ses İzolasyonu): İstenmeyen yok edilmesi gereken duvar, tavan ve zeminlerde uygulamalar yapılmaktadır.

Hava kirliliği insan yaşantısında ne kadar olumsuz etki ediyorsa ses kirliliği de o derece rahatsız edebilir. Bu nedenle ses yalıtımı önemlidir. Gürültü kirliliği diye adlandırılan her türlü rahatsız edici sesin düzensiz yapı ve farklı frekanslı bileşenlerine ait ses toplulukları ses kirliliğidir. 

Ses Yalıtım MalzemeleriSes İzolasyonu

Akustik Ses Yalıtımı : Müzik Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Ofis Ses Yalıtımı, Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Ses Kayıt Odası Yalıtımı, Ev sinema Odası Yalıtımı, Reji Odası Ses Yalıtımı, Zemin Ses Yalıtımı, Yükseltilmiş Döşeme, Akustik Hareketli Bölme, Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı gibi hizmetlerimizde ses düzenlemesi önemlidir.

Ses Yalıtım FiyatlarıSes Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Akustik Ses Yalıtımı müzikal veya ses kaydı yapılan bir çok ortamda oluşan yankılanma, ses karışıklığı gibi ses problemlerine yönelik çalışamalar sunmaktadır. Yalıtım Ses seviyesi yapılacak işlem ile ortamı iyileştirme ve mevcut sesi daha net bir düzeye getirmeyi amaçlar. 

Ses YalıtımAkustik Yalıtım Uygulaması

Bu gibi yerlerde ortamın ses kalitesi önemli olduğundan ses yalıtımı uygulamasının kalitesi ve profesyonelliği açısından  kullanılan malzemelerin önemi büyüktür. Ses Yalıtımında kullanılan malzemeler sesin şiddetine göre değişkenlik göstermektedir. Ses yalıtım uygulamalarında ayrıca dekoratif olarak sunabileceğimiz malzemelerimizde vardır. Bunların döşemesiyle ortama farklı bir hava da katabilirsiniz. 

Ses Yalıtımı hakkında detaylı bilgi alabilmek için ofisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ses Yalıtım FirmasıAkustik Ses Yalıtım Uygulaması

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı