Basotect Düz Sünger

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Basotect Düz Sünger | Akustik Melamin Köpük

Basotect Düz Sünger açık gözenekli yapısı ve düşük yoğunluklara rağmen etkili bir ses yalıtımı süngeridir. Basotect Düz Süngerler genel olarak tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Basotect Düz Süngerler yanmaz ISO sertifikalıdır ve antibakteriyel malzeme olan melamin ham maddesinden üretilmektedir. Basotect Düz Süngerler adından da anlaşıldığı gibi düz yapıdadır ve antrazit gri ve beyaz renklerde üretimi mevcutttur isteğe bağlı olarak kendinden yapışkanlı ve bariyerli modelleri de üretilmektedir.

Melamin Düz Sünger UygulamasıBasotect Düz Köpük

Basotect Düz Süngerler uygulandığı ortamdaki eko, yankı gibi ortamdaki ses kirliliklerini ortadan kaldırmak amacıyla uygulanmaktadır. Basotect Düz Süngerler antibakteriyel malzemeden üretildiği için sağlık alanlarında ve ev, ofis gibi mekanlarda da kullanılma olanağı sunmaktadır. Basotect Düz Süngerler sadece ses yalıtımı değil akustik düzenleme ve dekoratif olarak da kullanılmaktadır.

Basotect Düz SüngerBasotect Düz Sünger Duvar Uygulaması

Basotect Düz Süngerler tek başına yetersiz olduğu ortamlarda bariyerli modelleri kullanılmaktadır ve bu bariyerli modeller iki sünger arasına epdm ağır ses bariyeri laminasyonu sonucu oluşmaktadır. Basotect Düz Süngerler hastane, stüdyo, müzik, ofis, toplantı odası, çağrı merkezi, bateri odası, müzik odası, reji odası odası gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

Basotect Düz Sünger Tavan UygulamasıBasotect Düz Sünger Uygulaması

Basotect Düz Sünger Ebadları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Basotect Düz Sünger Paket Miktarı : Düz süngerler 100 x100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Basotect Düz Sünger  Renkleri : Açık gri ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Basotect Düz Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Basotect Düz Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.

Basotect Düz Sünger Yanmazlık : Yanmazlık, alev almaz özelliği vardır.

Basotect Düz Sünger Yoğunluk : Basotect Melamin Labirent Süngerler 15 Kğ / M³

Melamin Düz KöpükMelamin Düz Sünger

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı