Bariyerli Sünger

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Bariyerli Sünger | Epdm Ağır Ses Bariyerli Sünger

Bariyerli süngerler yüksek frekanslı seslerin kesilmesi için kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Bondeks süngerpan arasına yada iki akustik sünger arasına epdm ağır kurşun ses yalıtım bariyeri uygulanarak yapılır. Bariyerli süngerlerin üst yüzeyi akustik sünger olursa uygulandığı ortamın akustiğini düzenler ve eko, yankı gibi ses problemlerine çözüm olur. Bariyerli süngerler ciddi bir ses izolasyonu sağlar. Üstün ses kesici bir yalıtım için sadece bondex süngerpan ile uygulandığında yüksek performans sağlar. Üst ve alt yüzeyde kullanılacak süngerlerin kalınlığı ve yoğunluğuna göre bariyerli süngerlerin fiyatları belirlenmektedir.

Ses Kesici Bariyerli SüngerYanmaz Akustik Ağır Bariyerli Sünger

Üstün ses kesici performans sağlamak Epdm ağır bariyer denilen malzeme kullanılarak ses izolasyonu sağlanır. İki ses yalıtım süngeri arasına epdm ağır ses bariyeri uygulanarak üstün performans sağlanır. Akustik süngerlerin yetersiz kaldığı yerlerde ağır epdm bariyer kullanılarak üstün ses izolasyonu sağlanmış olur. Tek başınada duvara uygulanabilir. Ses ve ısı iletimini keser ve yüksek seslerin yalıtılmasında kullanılır. Ebatları ve kalınlıkları değişir. Akustik süngerlerle birlikte uygulandığında güçlü bir ses yalıtımı sağlar.

Yanmaz Bariyerli Akustik Sünger

Ağır Kurşun Ses Bariyerli ile birlikte kullanılabilen akustik süngerler istenilen yoğunluk ve kalınlıklarda üretilebilmektedirler. Epdm Ağır Bariyeri akustik ses yalıtım süngerleri ile birlikte kullanıldığında etkili bir performans sağlanılmaktadır.

Akustik Yanmaz Bariyerli Sünger

Asansör dairesi, jeneratör odası, makina dairesi, kazan dairesi, enstrüman çalgı odası, hidrofor odası, kompresör odası, piyano odası, stüdyo, hastane, bateri odası, müzik odası, tekne motor kabini vb. yerlerde kullanılır ve yüksek performans sağlar.Bariyerli süngerler çok etkili ses izolasyon süngeridir. Uygulandığı mekanda çok yüksek sesleri izole edebilir. 

Bariyerli Akustik Yalıtım Süngeri

ÖZELLİKLER

  • Değişik kalınlık ve ebatlarda üretilir.
  • Akustik süngerlerle birlikte uygulanabilir.
  • Üstün performans sağlar.
  • Güçlü seslerin kesilmesi gereken mekanlarda kullanırlar.
  • Yanmazdır.

 

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı