Ses Yalıtım Malzemeleri

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Ses Yalıtım Ürünleri

Ses Yalıtım Ürünleri, ses yalıtım uygulamalarında kullanılarak etkili bir çözüm sunmaktadır. Sesin düzenlenmesi ve akustik ses yalıtımı için kullanılan malzemeler bir çok ortamda kullanılabilmektedir. Ses problemlerine etkin bir çözüm Ses Yalıtım Malzemeleri ortamdaki sesin şiddetine göre önerilmektedir. En doğru ses yalıtım malzemesi seçimi yapmak için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri

En iyi sonuçlar elde edebilmek için ses yalıtımının doğru yapılması iyi sonuçlar ortaya çıkmasını sağlar. Mekanda yapılacak ses yalıtım uygulamasına göre yoğun ve kalın nicelikteki süngerler tercih edilerek performans arttırılır. Ses Yalıtımı yapılacak yere göre uygun keşif yapılarak profesyonel, kaliteli ses izolasyon malzemesi ve ürünler kullanılarak uzan ekip ile bir çok ortamdaki sesin rahatsız edici etkisi yok edilebilir.

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözüm sunan malzemelerden olan Bass Trap, çoğunlukla diğer akustik düzenleme panelleri ile beraber uygulanmaktadır. Mekandaki eko ve yankıya karşı alınan önlemlerden birisidir. Oldukça etkili olan ve yüzde yüze yakın başarılı sonuçlar sağlayan Vicoustic Kare Flexi, emme yüzeyi ve oyuk kalınlık özellikleri çok idealdir. Orta ve yüksek frekanslar için ses yalıtım sağlayabilen en iyi yalıtım malzemelerinden birisidir. 

Bondex Süngerpan

Ses Kesici Yalıtım Süngeri

Artık süngerlerin tekrardan bir araya getirilmesi ile oluşturulan ve ciddi ses yalıtımı sağlayan süngerlerdendir. Yüksek yoğunluk değerlerine sahip olan Bondex süngerpan ses kesici sünger olarak uygulanmaktadır. Ayrıca mobilya sektöründe de çokça tercih edilmektedir. 

Melamin Sünger

Basotect Melamin Ses Yalıtım Süngeri

Melamin ham maddesinden imal edilen bu süngerlerin piyasadaki bir diğer adı da Basotect’tir. Üstün yanmazlık performansı sunmaktadır. Ayrıca düşük yoğunluğu ile sesin yutma özelliğini çok başarılı olarak yapmaktadır. Antibakteriyel bir malzeme olduğu için de çoğunlukla eğitim kurumlarında, hastanelerde kullanılır. 

Akustik Paneller

Akustik Kumaş Kaplı Ses Yalıtım Panelleri

Akustik panel içi cam yünü dışı akustik kumaş kaplı panellerdir. Tavanda, duvarda ve masa arasında kullanılan akustik paneller bulunmaktadır. Bunlar akustik duvar paneli, akustik baffle, akustik yüzer tavan paneli, akustik masa seperatörü (seperasyon), akustik paravandır. Çeşitli ebat ve renklerde bulabileceğiniz bu malzemeler yankının engellenmesi ve akustiğin sağlanması için kullanılan ses yalıtım malzemeleridir.

Zemin Ses Yalıtım Malzemeleri

Zemin Ses Yalıtım Malzemeleri

Zemin ses yalıtım malzemeleri darbe ve ayak sesinin önüne geçebilmek için kullanılan ses yalıtım malzemelerdir. Akustik kauçuk tabanlı halı, mantarlı kauçuk levha, rulo mantar şiltesi ve kauçuk levhayı zeminde kullanarak ortamı rahatsız edici seslerden arındırabilirsiniz. Mantarlı kauçuk levha, kauçuk levha ve mantar şiltesini parke veya şap altında kullanmaktayız. Akustik halı istediğiniz her alanda kullanılabilir. Çeşitli renk seçenekleri sayesinde mekana uygunluk sağlandığından akustiği arttırmış olursunuz. 

Süngerpan Yapıştırıcısı

Akustik Sünger Yapıştırıcısı

Solid bir yapıştırıcı olan süngerpan, 15 kg ve 3 kg tenekelerde satışa sunulmaktadır. Uygulaması oldukça basittir ve sizler de mekanda kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Duvara veya tavana rulo aracılığı ile sürüldükten sonra, hiç beklemeden ses yalıtım süngerini duvara uygulayabilirsiniz. 

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı