Akustik Sünger

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Akustik Sünger | Yanmaz Ses Yalıtım Süngeri

Akustik sünger yanmaz, renkli ve yanıcı olmak üzere farklı çeşitlere sahip olan akustik ses yalıtım malzemeleridir. Yanmazlık özelliği kazandırılmış, uygulandığı ortama ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Esnek yapısı sayesinde kolayca şekillenir ve uygulanır. Akustik süngerler ses yutum değerlerine sahip olan ürünlerdir ve yüksek performans gösterirler. Bu süngerler yıpranmaz, nemden etkilenmez, küflenmez ve temizliğe ihtiyaç duymazlar. Uygulaması yüzeylere yapıştırıcı sürülerek işleme başlanır. Yüzeyin düz ve temiz olmasına dikkat edilmelidir. Akustik ses yalıtım süngerleri ortam akustiği yanı sıra ses emiciliği sayesinde ses izolasyonu sağlamaktadır. Ancak tek başına kullanımlarını yüksek seviyeli izolasyon uygulamaları için önermemekteyiz.

AKUSTİK SÜNGER SERTİFİKALARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yanmaz Akustik Piramit Sünger FiyatlarıYanmaz Akustik Yumurta Sünger Fiyatları

Yanmaz Akustik Labirent  Sünger FiyatlarıYanmaz Akustik Special Sünger Fiyatları

Yanmaz Akustik Düz Sünger FiyatlarıYanmaz Akustik Basotect Düz Gri Beyaz Sünger Fiyatları Ankara

Yanmaz Akustik Basotect Piramit Gri Beyaz Sünger Fiyatları AnkaraYanmaz Akustik Basotect Yumurta Gri Beyaz Sünger Fiyatları Ankara

Yanmaz Akustik Basotect Labirent Gri Beyaz Sünger Fiyatları AnkaraYanmaz Akustik Basotect Special Gri Beyaz Sünger Fiyatları Ankara

Akustik ses yalıtım süngerleri ses geçiş kaybını arttırarak gürültü denetimini sağlar. Stüdyolar, ses kayıt odaları, kütüphane, reji odaları, konser salonları vb. bir çok mekanda ses yalıtım ve akustik düzenleme amaçlı akustik süngerler kullanılır. Kullanım alanları oldukça geniş olan süngerlerdir. Akustik süngerler yanmaz süngerlerdir. Özel kimyasal maddeler sayesinde yanmazlık özelliği kazandırılır. Bu süngerler ISO kalite belgeli ve yanmazlık sertifikalı ürünlerdir. Poliüretan köpükten üretilirler. Temizlenmeye ihtiyaçları yoktur, nemden etkilenmezler ve küf tutmazlar. Birinci sınıf kalitede süngerlerdir. Akustik süngerler düz ve 4 ana desende üretilirler. Yumurta Sünger,  Piramit SÜnger, Labirent Sünger, Spesiyal Süngerlerdir.

Akustik Bass Küpü Fiyatları Ankara Ses YalıtımıAkustik Basstrap Fiyatları Ankara Ses Yalıtımı

Akustik Vicoustic Flexi A50 Panel Sünger Fiyatları Ankara Ses YalıtımıAkustik Zigzag Sünger Panel Fiyatları Ankara Ses Yalıtımı

Akustik süngerler hafiftir, esnektir ve bu sayede kolay uygulanır. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri vardır. Ses emicilik özelliği vardır ve bu nedenle uygulandığı ortamda akustik düzenleme sağlarlar. Güçlü sesleri tek başlarına kesemezler. Eğer güçlü sesler engellenmek isteniyorsa bariyerli modelleri kullanılarak ses yalıtımı sağlanmış olur. Yüzeyleri farklı formlarda üretilmiş ses yutuculuk değerlerine sahip akustik ses yalıtım süngerleridir.

RENKLİ AKUSTİK SÜNGER - PİRAMİT, YUMURTA, LABİRENT, TABUT, ZİGZAG, ÜÇGEN, DAİRE VE DAHA BİRÇOK MODELDE ÜRETİMİMİZ MEVCUTTUR.

akustik renkli sünger fiyatları

Ortam akustiğini düzenlemek için kullanılan akustik süngerler fabrikalarda, sinemalarda, stüdyolarda, reji odalarında, ses kayıt odalarında, ofislerde vb. bir çok mekanda ses yalıtım ve akustik düzenleme amaçlı kullanılır. Akustik süngerler poliüretan köpükten üretilirler. Yanmaya karşı dirençlidir.

AKUSTİK SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  • Yanmaz, alev almaz ve damlacık oluşturmaz.
  • Nemden etkilenmez, küf tutmaz ve temizliğe ihtiyaçları yoktur.
  • Esnektir ve kolay şekillenir.
  • Farklı form ve kalınlıklarda üretilirler.
  • Bariyerli modelleri vardır.
  • Kendiliğinden yapışkanlı modelleri vardır.
  • Ortam akustiğini düzenler.

Yanmaz Akustik Piramit Sünger Ses Kayıt Odası Ankara Ses Yalıtımı FiyatlarıBasotect Melamin Sünger Akustik Tavan Kaplama Fiyatları Ankara

Akustik Ofis Ses Yalıtımı AnkaraRenkli Akustik Sünger Fiyatları Ankara Ses Yalıtımı

Basotect Dekoratif Akustik Sünger Tavan KaplamaAkustik Sünger Ankara Ses Yalıtımı

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı