Heraklite Ahşap Panel

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Ahşap Yünü | Heraklite Duvar Paneli

Kavak ağacından imal edilmekte olan heraklit ahşap panel, ahşap yünleriyle çimentonun karıştırılması ve kalıplara dökülerek preslenmesiyle elde edilir.Yüksek oranda ses yalıtımı sağlayan heraklite malzemesi, çimento odun talaşı, taş yünü ya da polistren köpük ile birleştirilerek yalıtımda istenilen verim alınmaktadır. 

Heraklite ahşap yünüHeraklite ahşap panel

Heraklit levhalar yanmaya dayanıklı olduğundan inşaat sektöründe tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır.Yangına karşı yüksek bir direnç göstermesi sayesinde olası bir yangında alevlerin kısa sürede tüm binayı sarmasını engellemektedir.

Heraklite ahşap yünü fiyatlarıHeraklite ahşap panel uygulaması

Nem, rutubet oluşumunu engellemektedirler. Uygulamasının yapıldığı mekanlarda ses yalıtımı yaparak gürültünün engellenmesini sağlamaktadır.Heraklite ahşap yünü malzemesi kullanılarak yapılan ses yalıtımı okul, hastane, endüstri binaları, müzik salonları, sinema salonları, modern çiftlikler, turistik tesislerin tavan, duvar ve zeminlerine uygulanmaktadır.Darbeye karşı oldukça dayanıklı olan ürün estetik görünümü ve akustik bir ortam yaratmak istenildiğinde tercih edilen yalıtım malzemesidir.

Ankara heraklite ahşap panel Ankara heraklite ahşap yünü

Ağaç liflerinin ve çimentonun kullanılması sayesinde oluşturulan levha için belirli bir kullanım zamanı verilmemekte, uzun süre dayanarak rahatlıkla kullanabilmenizi sağlamaktadır. Ses izolasyonunun yanı sıra heraklite ahşap yünü yalıtım malzemesi ısı izolasyonu da sağlamaktadır. Heraklite ahşap yünü yalıtım levhası asma tavanların tamamına uygulanırken, tavana ya da duvara çakılma ya da vidalanma yoluyla da uygulanabilmektedir.

Heraklite ses kesici duvar levhasıHeraklite duvar panel uygulaması

 

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı